Tinklapio medis tinklapio medis spausdinti spausdinti
Spas.lt
Naujos prekės:
Kaitinimosi Kubilo Priežiūra ir Vandens Dezinfekcija
2011 01 15

Mūsų dažnai klausia, ko reikia tinkamai kaitinimosi kubilo priežiūrai. Iš esmės akrilinių Spa baseinų ir medinių kaitinimosi kubilų priežiūra yra vienoda. Jei nuolatos seksite paprastą režimą, rūpinimasis kaitinimosi kubilu nebus sudėtingas darbas ir neišnaudos daug jūsų laiko. Jums tik reikia pasirūpinti trimis pagrindiniais kaitinimosi kubilo priežiūros dalykais:

  1. Vandens priežiūra
  2. Filtravimo sistemos priežiūra
  3. Kubilo interjero ir išorės priežiūra

Peržvelkite kelis būdus, kaip tinkamai prižiūrėti kubilą

Kaitinimosi KubilasJei kaitinimosi kubilu naudojatės dažnai (kasdien ar bent triskart per savaitę), jums reikia kasdien patikrinti pH ir dezinfekcijos priemonių lygius vandenyje, ir jei reikia būtina juos koreguoti. Kasdien reikėtų patikrinti ir vandens cirkuliacijos-filtracijos sistemos veikimą. Tai gali atrodyti per daug, bet visai neblogai būtų kasdien nuvalyti vandens liniją, kubilo paviršiuje. Sumažinkite šitų patikrinimų dažnį, priklausomai nuo to, kaip dažnai kubilu naudojatės. Tačiau tikrinkite ne rečiau nei kas dvi savaites, net jei kubilu nesinaudojote.

Kaitinimosi kubilo vidaus priežiūroje svarbūs du dalykai: reguliariai tikrinti kubilo vidų (ar nėra įtrūkimų, medienos deformavimosi, purvo ar cheminių dėmių) ir valyti vadinamąją nešvarumų liniją - vandens liniją, kuri dažnai susidaro palei kubilo sienelę vandens paviršiaus lygyje. Ją sudaro kūno aliejai, prakaitas, fosfatai ir išoriniai dumbliai, kurie gali susidaryti per kurį laiką. Nešvarumų linija turėtų būti nuvaloma, kai tik ji tampa pastebima, nes gali įsigerti į medienos pluoštą ir likti visam laikui.

Kaitinimosi kubilo vandens filtravimo sistema, yra žinoma, labai svarbi. Tinkama priežiūra - tai kasdienis arba reguliarus filtro kasetės valymas (valykite rečiau, jei kubilu naudojatės nedažnai). Neblogai būtų kas 6-12 mėnesių pakeisti filtro kasetę nauja, net jei sena vis dar atrodo gerai. Filtro kasetės gyvavimas dažnai tiesiogiai susijęs su tuo, kaip kruopščiai ir dažnai tikrinate ir valote kasete.

Nepaisant to, kaip dažnai savo kaitinimosi kubilu naudojatės, svarbu kas tris ar šešis mėnesius jį visiškai išdžiovinti, kad tarnautų ilgus metus. Tai ypač svarbu, jei gyvenate vietovėje, kur vanduo kietas ir kalkėtas. Kaitinimosi kubilo mediena kaupia vadinamąsias TDS - visiškai ištirpusių mineralų daleles ir nesvarbu, kaip kruopščiai kubilu rūpinatės. Taigi visiškas kubilo išdžiovinimas pašalina didesnę dalį nešvarumų ir kaitinimosi kubilas toliau veikia sklandžiai ir tarnauja ilgus metus.

Reguliari kaitinimosi kubilo priežiūra

Vandens priežiūra: Nepriklausomai nuo to, įsigysite ozonatorių ar jonizatorių, ar ne, jums vis tiek reikės palaikyti vandens cheminę sudėtį. Šie papildomi prietaisai sumažina chemikalų naudojimą, tačiau jų neišstumia. Vandens priežiūra - tai paprasta užduotis, jei vandens balansas išlaiko pusiausvyrą. Pagrindiniai dalykai į kuriuos būtina atkreipti daugiau dėmesio, tai reguliarus:

  1. Dezinfekcijos priemonių (chloro, bromo, pristineblue, aktyvaus deguonies t.t..) lygio testavimas
  2. pH lygio testavimas
  3. Bendro šarmingumo testavimas

Šie faktoriai kontroliuoja bakterijas ir vandens rūgštingumą. Mūsų pradiniame dezinfekcijos priemonių rinkinyje rasite visas būtinas, vandens balansui ir dezinfekcijai palaikyti reikalingas priemones. Vandens bendras kietumas ir bendras šarmingumas - apie tai jums tikriausiai jau teko skaityti. Šie dalykai tampa svarbūs tik tada, jei jūsų naudojamo vandens būklė kraštutinė (pavyzdžiui: vanduo per daug minkštas arba per daug kietas). Tokiu atveju, galite sulaukti priešlaikinio kai kurių metalinių dalių, pavyzdžiui: el. šildytuvo elemento gedimo. To gali būti išvengta naudojant tinkamas chemines priemones.

Filtro priežiūra: siūlome kas mėnesį valyti filtrą. Kuo švaresnis filtras, tuo efektyviau veiks siurblys, nes švarus filtras sudaro sąlygas greitesnei vandens cirkuliacijai, taip pat pastebėsite, kad vanduo ilgiau išlieka skaidrus. Filtrą galima pakišti po čiaupu arba praplauti sodo vandens žarna. Nerekomenduojame plauti filtro kasetės aukštu vandens slėgiu, nes taip filtras gali būti pažeistas. Tuo tarpu rekomenduojame naudoti filtro valymui skirtas chemines priemones. Tokios priemonės padeda nuvalyti purvą ir dumblius, o išvalius filtras atrodo beveik kaip naujas. Patariame kasmet pakeisti filtrą nauju. Taip pat svarbu patikrinti dugne esančią įsiurbimo angą, kurioje gali prisikaupti nuosėdų. Ši anga turi dangtelį, kuris apsaugo nuo bet kokių didesnių daiktų įsiurbimo. Dangtelis gali lengvai užsikišti nuo plaukų, lapų ar pluošto. Išvalykite jį kiekvieną kartą po naudojimo išimdami iš jo nuosėdas.

Interjero priežiūra: Kubilo vidų valyti reikia naudojantis tuo pačiu principu kaip ir valant akrilinį Spa. Po kurio laiko pastebėsite, kad iš nuosėdų susiformuoja "kubilo žiedas" - vandens linija. Ją galima lengvai pašalinti naudojant minkštą šepetį suvilgytą vandens ir baliklio tirpalu. Dažniausiai rekomenduojame tai daryti kiekvieną kartą, kai pilnai keičiate vandenį (kas 2-3 mėnesiai). Tai užtrunka ne daugiau kaip 15 min.

Išorės priežiūra: Tai asmeninis pasirinkimas. Kai kuriems žmonėms labiau patinka natūralus senstančio kedro įvaizdis, tuo tarpu kiti nori išlaikyti naujai atrodantį vakarietišką raudonąjį kedrą. Jei norite pilkai išblyškusio kubilo, tuomet nieko nedarykite. Jei nuspręsite išlaikyti kedro spalvą, tuomet rekomenduojame Sikken Cetol produktus, kuriuos rasite specializuotose dažų pardavimo vietose. Mūsų nuomone, šios firmos produktai geriausi! Už juos nemažai sumokėsite, tačiau niekas neveikia geriau. Išbandėme 3 skirtingus šio produkto atspalvius ir jie visi atrodo gražiai. Cetol 'Clear' („Ryškus") suteikia geltonesnę apdailą, Cetol 'Oak' („Ąžuolas") nuspalvins rudai, o Cetol 'Redwood' („Raudonmedis") kubilui suteiks raudoną atspalvį. Jei savo kubilą norėsite beicuoti, tuomet viską darykite pagal gamintojo nurodymus ir naudokite 3 sluoksnius. Priklausomai nuo to, koks saulės UV kiekis teks kubilui, jums gali prireikti atnaujinti apdailą kas 1-3 metus.

Mes rekomenduojame:
Balsavimas:

Jus domina terasos lentos iš:

  •   Termiškai apdoroto uosio
  •   Medžio plastiko kompozito
  •   Termiškai apdorotos pušies
Rezultatai
Norite tapti atstovu?

Norėdami tapti mūsų atstovais ar didmeninias pirkėjais, prašome užsiregistruoti mūsų sistemoje.

Pirkimo Taisyklės     |     Privatumo Politika     |     Apie Mus     

© Visos teisės saugomos
UAB "NVGroup"

Spas.lt