Tinklapio medis tinklapio medis spausdinti spausdinti
Spas.lt

Nauja procesų technologija, sukurta Suomijoje, padėjo karščiu apdorotai termo medienai pasiekti visai naują lygmenį. Produkcijos gamybos sprendimas, kurį užpatentavo Oy Lunawood Ltd yra tas esminis raktas gamyboje, kuris leidžia karščiu apdorotai termo medienai įgauti aukštą atitinkamą kokybę. Gamybos metodas yra efektyvus ir saugus aplinkos atžvilgiu.

Karščiu apdorota termo mediena yra "šiltos dvasios", netoksinis, ekologiškas ir perdirbamas produktas.

Yra sudaromos dvi pagrindinės rūšinės kategorijos, vadinamos Thermo-S („Stabilumas") ir Thermo-D („Patvarumas"). Šios kategorijos yra naudojamos ir Oy Lunawood Ltd produkcijai LunaThermo-S ir LunaThermo-D. LunaThermo produktai yra gaminami naudojant technologijas, sukurtas Lunawood ir šie produktai atitinka visus reikalavimus, kuriuos kelia prieš tai paminėta rūšiavimo sistema.

Skirtingi medienos tipai yra skirstomi į 5 klasifikacijas, atsižvelgiant į jų atsparumo kategoriją. Termo mediena priklauso 2 ir 3 kategorijai, LunaThermo-S klasė priklauso 3 atsparumo pūvimui kategorijai, kaip yra apibrėžiama EN 113 standartuose. O LunaThermo-D klasė priklauso 2 atsparumo pūvimui kategorijai, o tai reiškia, kad ši mediena pasižymi puikiu atsparumu pūvimui. Ir yra tos pačios kategorijos kaip ąžuolas, raudonmedis, sekvoja ar raudonasis Kanados kedras.

1-Labai atspari 2-Atspari 3-Dalinai atspari 4-Mažai atspari 5-Neatspari
Tikas WRC Kedras Sibiro maumedis Spindulinė pušis Alksnis
Iroko / Kambala Merbau Duglaso kėnis Pietinė pušis Uosis
Balau Europinis ąžuolas Raudonmedis Europinė eglė Beržas
  Thermo - D Thermo - S    

Dėl savo ypač didelio patvarumo savybių, termo mediena taip pat turi savo spalvą, kuri yra labai panaši į "Egzotinės medienos" spalvas. Priklausomai nuo to, koks apdorojimo karščiu metodas buvo naudojamas, medienos spalva gali gautis nuo šviesiai rudų iki tamsių spalvos tonų.

 • Vidutinis drėgmės kiekis sumažėja 10 - 15 procentų
 • Drėgmės absorbavimas sumažėja 30 - 90 procentų
 • Šiluminis atsparumas pagerėja 0 - 30 procentų
 • Sumažėja vandens absorbavimas
 • Medienos spalva įgauna tamsesnį atspalvį
 • Mediena tampa lengvesnė
 • Padidėja medienos tvirtumas
 • Pagerėja atsparumas pūvimui ir oro sąlygų įtakai
 • Sumažėja rizika, jog mediena pasidengs palėsiais
 • Pašalinami sakai
 • Sumažėja tikimybė, jog mediena suskils ar deformuosis.

UAB "NVGroup" prekiauja, montuoja ir stato unikalias, patvarias ir ilgaamžiškas medines lauko terasas iš termo medienos, pagamintos Suomijoje. Lunadeck™ Thermo-D tai auksčiausios kokybės ir fizinių savybių terasinės lentos už maumedžio kainą. Atstojančios nykstančias pasaulyje egzotines medienos rūšis tiek fizinėmis tiek estetinėmis savybėmis. Terasinių lentų montavimo ir tvirtinimo sistema yra labai patogi ir paprasta.

Terasos Tvirtinimas Terasos Tvirtinimas

Labai platus pritaikymas ir panaudojimas, ypač terasoms, balkonams, takams, lieptams, tiltams, lauko baldams, baseinams, vidaus ir lauko laiptams ir t.t... Lunadeck™ Thermo-D medienos terasinės lentos paviršius gali būti lygus arba išfrezuotas.

Terasinės lentos Lunadeck™ iš termo medienos, tai teisingas pasirinkimas, žmonėms norintiems turėti aukščiausios kokybės, ilgaamžę ir grąžią terasą, iš natūralios ir ekologiškos medienos. Termo mediena "nevaikšto" kaip tropinė mediena. Nesiriečia, neskilinėja ir neturi sakų kaip maumedis, bei nepūva kaip pušis arba eglė. Todėl drėgnam, ganėtinai atšiauriam ir nepastoviam Lietuvos klimatui geriausias tinkamas pasirinkimas, tai terasinės lentos iš Suomiškos termo medienos. Mediena pjauta iš PEFC™ sertifikuoto miško, atestuota ir sertifikuota KOMO®, bei termiškai apdorota Suomijoje.

Terasinės lentos iš termo medienos yra daug stabilesnės išorės veiksniams nei lentos iš "Egzotinės" tropinės medienos. Jų paviršius visiškai nešerpetoja, kaip ir tropinės medienos lentų paviršius. Tačiau jos kainuoja ženkliai pigiau, nei Lietuvos rinkoje siūlomos terasinės lentos iš tropinės medienos. Bei turi didžiulį privalumą, tai aukščiausią lentų kokybę, kurių priežiūra yra minimali. Dėl estetinio vaizdo, mes rekomenduojame paprastą lentų priežiūrą alyva, kas 5 - 7 metai. O taip pat termo medienos lentos gali būti eksploatuojamos be jokio paviršiaus apdorojimo. Tokiu būdu, lietus, vėjas ir saulės ultravioletiniai spinduliai suteiks terasai elegantišką pilkos spalvos atspalvį. Investicija į termo mediena, tai ilgalaikė, kokybiška, estetiška investicija į jūsų namų gerbūvį bei supančią apinką.

Siūlomų terasinių lentų profiliai ir matmenys:

Visos kainos yra nurodytos A kokybės klasės, su PVM, iš mūsų sandėlio Vilniuje. Galimas užsakymas AB arba B kokybės klasės. Pristatymo terminai 2-4 savaitės. Minimalus užsakymo kiekis yra pakuotė (apie 120m²). Mažesniеms užsakymams kaip viena pakuotė yra taikoma papildoma priemoka + 15%. Užsakant visą pakuotę ar daugiau, pristatymas Lietuvoje nemokamas.

Mediena Kokybės klasė Profilis/matmenys mm Ilgis mm Kaina LTL
Pušis A klasės
SHP 26x92 3000-5400 Kaina
Pušis A klasės
SHP / LD2 PF2 26x117 3000-5400 Kaina
Pušis A klasės
LDR PF2 / LDR+ PF2 26x118 3000-5400 Kaina
Pušis A klasės
AntiSlip PF2 / LD2 PF2 26x140
3000-5400 Kaina
 • Plastikiniai terasos tvirtinimo profiliai Profix2
Mediena Kokybės klasė Profilis/matmenys mm Ilgis mm Kaina LTL
Pušis AB klasės
SHP 26x92 3000-5400 Kaina
Pušis AB klasės
SHP/LD2 PF2 26x117 3000-5400 Kaina
Pušis AB klasės
LDR PF2 / LDR+ PF2 26x118
3000-5400 Kaina
Pušis AB klasės
Antislip PF2 / LD2 PF2 26x140 3000-5400 Kaina

Naujiena Lietuvoje - termiškai apdorotas Kanados uosis

Terasinės lentos iš termiškai apdoroto Kanados uosio tai prabangos, elegancijos ir estetikos etalonas. Visiškai pakeičiantis egzotines medienos rūšis, tokias kaip: Tikas, Cumaru, Ipe, Masaranduba, Iroko ir t.t.. Idealiai tinka Lietuvos klimatinėms sąlygoms ir jų kaitai. Termo uosis naudojamas lauko terasoms, baseino apdailai, balkonams ir lieptams, termiškai apdorotos prie 215° C.

Mes rekomenduojame:
Balsavimas:

Jus domina terasos lentos iš:

 •   Termiškai apdoroto uosio
 •   Medžio plastiko kompozito
 •   Termiškai apdorotos pušies
Rezultatai
Norite tapti atstovu?

Norėdami tapti mūsų atstovais ar didmeninias pirkėjais, prašome užsiregistruoti mūsų sistemoje.

Pirkimo Taisyklės     |     Privatumo Politika     |     Apie Mus     

© Visos teisės saugomos
UAB "NVGroup"

Spas.lt